jelen, zvíře, noc

Oblíbená pomáda na rty – Jelení lůj – je opravdu z jelena?

Používat kvalitní pomádu na rty je v tomto období (konec zimy/začátek jara) možná ještě důležitější než jindy. Nejsou totiž výjimkou mrazy a zároveň může být UV index slunečního záření na poměrně vysoké úrovni. A naše rty (i pleť) dostávají zabrat. Takže používat denně kvalitní pomádu na rty je důležité.

podzimním virózám

Spolehlivý návod proti podzimním virózám

A je to tady, teplé dny končí a pomalu se blíží podzimní plískanice a s nimi nastupující období rýmy a viróz. Teď je nutné maximálně posilnit svoji imunitu. Můžete samozřejmě vykoupit nejbližší lékárnu, ale upřímně – to by měla být až poslední záchrana. Nejprve trochu přírody.

snídaně

Co patří do dokonalé snídaně!

Kaše má milion podob, chutí i vůní a je rozhodně dokonalou snídaní. Obzvlášť v chladnějším období je vhodným startem do nového dne, kdy našemu tělu ušetříme energii, kterou jinak musí vyprodukovat při trávení studeného pokrmu.
Řekneme vám, co usnadní její trávení a vytěží více vitamínů – aby vaše kaše byla skutečně zdravá a dokonalá.

nekuřák

Přestat kouřit je pro váš organismus velké pozitivum

Pokud chcete skoncovat s kouřením, vyberte si pro vás významný den, pomůže to odstřihnout se od starého zvyku. Pokud jste se skutečně rozhodli, můžete si gratulovat – právě si začínáte prodlužovat život. U kuřáků je totiž až trojnásobná pravděpodobnost, že zemřete před šedesátým rokem života.

dlaně prsty

Čínská medicína a prsty na rukou

Z tvaru, délky nebo barvy prstů lze podle čínské medicíny vyčíst mnohé. Navíc je každý prst zaměřen na zdravotní stav v různých fázích života – palec s dětstvím, ukazováček s dospíváním, prostředník s dospělostí, prsteník se střední částí života a malíček se stářím.

socha

Není dieta jako dieta – tyto jsou opravdu šílené

Možná patříte mezi ty, kteří si letos opět dali předsevzetí, že shodí pár kil. Ale velký pozor na výběr diety. Na internetu jich najdete nespočet, ale řadu z nich by vám žádný lékař nikdy nedoporučil. Pojďme se společně podívat na ty nejdivnější diety všech dob, které byste nechtěly držet, ani kdyby zaručeně fungovaly.

avokádo ovoce

Avokádo jako afrodiziakum

Avokádo u nás sice získává popularitu až v posledních letech, ale můžeme bez nadsázky říci, že avokádo prostě milujeme. Přitom jako afrodiziakum si ho oblíbil už francouzský král Ludvík IV.

spící žena

Co můžeme bez obav jíst před spaním

Nedávno jsme se zabývali opačným tématem – co pro zdravý spánek rozhodně nejíst. Dnes si řekneme co bychom naopak konzumovat měli nebo mohli. Především by mělo jít jen o maličkosti, takže pokud chcete usínat bez problémů a těžkého břicha, vsaďte na tyto pochutiny.

Další články v rubrice

Populární v zdraví

Populární ve zdraví