3 rady pro horký letní den – jakou vůni, oděv a krém nepoužívat

Jsou citrusové vůně, světlé oblečení a UV faktor 50+ ve spalujícím letním dni to pravé ořechové?
Read More

Horoskop lásky a narozeniny celebrit pro 26. týden

Milujete jako "Spoutaná princezna" nebo spíš jako "Malý pes"? A víte, jaké kulatiny v příštím týdnu slaví "Krotitel duchů" Dan Aykroyd nebo Tom "Top Gun" Cruise? Vše prozradíme v našem dnešním příspěvku.
Read More

Ideální trasa do Chorvatska – 42 Kč/l, bez dálniční známky ve Slovinsku a bez kolon

Již brzy vypukne letní "stěhování národů" na jih. Máme pro vás horký tip na bezproblémovou trasu do Chorvatska. Ušetříte na palivu i dálniční známce. A máme to vyzkoušené.
Read More
kočka, sibiřská kočka

Něvská maškaráda je výjimečná kočičí krasavice, která se výborně sžívá s dětmi, jinými kočkami nebo psy a je identickým dvojčetem kočky sibiřské.

Hmyz, roztoči

Mravenci, roztoči, moli, mouchy nebo komáři - mohou škodit celoročně, ale s vyššími teplotami jejich aktivita stoupá. A s některými souvisí i možné alergie. Co s tím?

horoskop

Přinášíme horoskop, narozeniny slavných a jmeniny pro 25. týden a nezapomeneme ani na filmové premiéry.

pes, vlčí špic

Hledáte psa, který je ztělesněním loajality a oddanosti? Právě jste ho našli.

muži, otec a syn

Třetí červnovou neděli nezapomeňte pogratulovat svým tatínkům. My vám k tomu prozradíme pár "otcovských" zajímavostí a přidáme i trochu platné "otcovské" legislativy.

kameny, řetízek, drahokam

Navodit stav uvolnění, získat fyzickou i duševní rovnováhu, překonat únavu, deprese i strach a přinést štěstí, k tomu vám i vašemu domovu pomohou vlastnosti drahých kamenů.

dvojice, hádka,

Nesoulad v intimním životě drtí partnerské soužití. Přitom se podle výzkumů 73 % zadaných žen a 81 % zadaných mužů oddává sebeuspokojování.

štěstí, peníze, pár

Jsou vám souzeny dny zisku, rozkoše a štěstí nebo úpadku, slabosti a zhroucení? Odpověď budeme hledat v jednotlivých dekanech horoskopu a přidáme i narozeniny slavných nebo filmové novinky.

pes. kamarád

Psi ve filmu bývají zárukou úspěchu a jednotlivá plemena jsou vnímána podle filmových hrdinů. Podíváme se na ně blíž a přidáme zajímavosti z natáčení.

cyklista, závody

"Chci jezdit na svém kole, chci jet tam, kde to mám rád"- zpíval Fredie Mercury v písničce "Bicycle Race". Je fakt, že o Fredieho cyklistických vlohách moc nevíme, ale že je cyklistika láska na celý život ví mnoho z nás naprosto přesně. Dnes vám poradíme, kde se na kole poprat s nejprudším stoupáním nebo si zúčastnit amatérských cyklo - koloběžkových závodů pro rodiny i jednotlivce.

Nejčtenější