Domácí masky a zábaly na vlasy – dnes na poškozené vlasy

Trápí Vás poškozené vlasy? Opět se vracíme k našim maskám a zábalům na vlasy. Dnes se podíváme na vlasy poškozené. Vlasy obecně dostávají často zabrat jednak barvením, fénováním a žehlením při vysokých teplotách, ale také pobytem na sluníčku. Pokud tedy působí matně, lámou se a nejsou pružné, pak vám doporučujeme následující ozdravnou kúru.
Read More

Bouřlivá a barvitá erotika ve snu rozhodně není škodlivá …

Erotické sny mívají zpravidla lidé nespokojení se svým sexuálním životem. Alespoň to tvrdí některé odborné studie. Sexuologové ale zároveň upozorňují, že do těchto studií nebyl zpravidla zahrnut potřebný počet osob.
Read More

Svět zajímavostí, tentokrát o knihách

Jste knihomol, milujete knihy a prožíváte děj s hlavním hrdinou? A víte, že váš koníček skrývá také mnoho zajímavostí?
Read More
Zdravá prsa

Prsa jsou často hlavním viditelným symbolem ženství, proto jsou tak často ženy frustrovány pocitem (a často je to skutečně jen pocit) jejich nedokonalosti. Příliš malá, příliš velká, pokleslá ...... Poradíme s péčí, cviky, triky.

podzimním virózám

A je to tady, teplé dny končí a pomalu se blíží podzimní plískanice a s nimi nastupující období rýmy a viróz. Teď je nutné maximálně posilnit svoji imunitu. Můžete samozřejmě vykoupit nejbližší lékárnu, ale upřímně - to by měla být až poslední záchrana. Nejprve trochu přírody.

mráz

Logicky vzato, čím tepleji, tím uschne prádlo dřív. Existuje ale jedna skutečnost, která umožní sušit prádlo bez problémů i v mrazu. Sušte prádlo!

Pečené hrušky

Začal říjen a s ním první podzimní plískanice. V nadcházejícím období budeme potřebovat energii a prohřátí organizmu se bude taky hodit. Takže je čas na pečené hrušky (Baked Pears – USA)

sexy žena

Charisma je to, co dokáže zneklidnit, spoutat, zvýšit tep. Není postaveno na kráse, která je často velmi subjektivní, pouze kombinuje osobnost s jemným poodhalením vlastních tajemství. A žádná výjimečnost by neměla zůstat skrytá a nevyužitá Pokud si ji žena uvědomí, přirozeně se stane pyšnou na své ženství. Cítit se dobře ve svém těle znamená dokázat pustit uzdu fantazii, mít chuť k experimentům. Pak z vás bude sálat jiskra a sex-appeal.

radost

Podle některých studií, které se zabývaly rozdíly mezi úspěšnými a neúspěšnými lidmi, nezáleží příliš na míře vzdělání nebo finančních možnostech. Našlo se ale u obou skupin jedenáct rozdílných typů postojů na stejnou problematiku. 11 rozdílů mezi úspěchem a neúspěchem!

svatba šaty

Není mnoho nevěst, které by byly spokojené se svojí postavou. Často si vysníme šaty, které nám ovšem vůbec nepadnou. Výběr může být tedy někdy velmi složitý - zaměřme se na typy postav a vhodné střihy.

koupelna

Vždy je dobré mít hromadu nápadů po ruce pro okamžik, kdy je budete potřebovat. Připravili jsme několik inspirací na nádherné koupelny, ze kterých přímo vychází pohodová a relaxační atmosféra, vířivá masáž, aromatické vůně, esenciální oleje .....

snídaně

Kaše má milion podob, chutí i vůní a je rozhodně dokonalou snídaní. Obzvlášť v chladnějším období je vhodným startem do nového dne, kdy našemu tělu ušetříme energii, kterou jinak musí vyprodukovat při trávení studeného pokrmu. Řekneme vám, co usnadní její trávení a vytěží více vitamínů - aby vaše kaše byla skutečně zdravá a dokonalá.

pes

Chceme-li si pořídit psa, měli bychom mít jasnou představu, co od našeho budoucího psího společníka očekáváme. Zda chceme mazlíčka, hlídače, služební plemeno, psa loveckého nebo kliďase k dětem. Odborníci sestavili žebříček nej psích plemen podle jejich inteligence

Nejčtenější