Nostres.cz » Tipy a horoskop » Partnerské vztahy podle hvězd a vše důležité pro období 11.4. – 17.4. 2022

Partnerské vztahy podle hvězd a vše důležité pro období 11.4. – 17.4. 2022

milenci, vesmír
Zdroj/foto: Depositphot
Dnes se dozvíte co říkají hvězdy o vašich partnerských vztazích a přidáme i zajímavosti ze světa slavných - narozeniny a glosované výroky.

Vaše znamení a partnerské vztahy

BERAN – toto znamení je velmi vášnivé. Má pravděpodobně větší potřebu sexuálního uspokojení než mnohá jiná znamení. Beranovi partneři by měli být schopni reagovat na jeho prskající záblesky jisker (oheň je živlem tohoto znamení). Intimní zážitky se stálým partnerem by měly být samozřejmostí až do vyššího věku, jinak budou oba trpět.

BÝK – toto znamení potřebuje vztah naplněný klidem a harmonií. Za normálních okolností jsou Býci výbornými a ohleduplnými milenci, mají rádi sex a svou náklonost dávají emocionálně i finančně najevo. Emoční ohrožení může vyvolávat žárlivost a může ve vztahu způsobit značné škody.

BLÍŽENCI – toto znamení potřebuje živé intelektuální spojení se svými partnery a sdílené zájmy jsou důležité. Blíženci ovšem často také nikomu a ničemu nedůvěřují a jakmile jsou přemoženi city, okamžitě zapojují svou racionální, logickou mysl. Pomáhá jim to objasnit vlastní city. Zároveň to ale může způsobit problémy, zvláště pokud neumí příliš vyjádřit vlastní emoce.

RAK – Toto znamení je dobrým a pečujícím partnerem. Jsou velmi emotivní a patří k velmi eroticky založeným znamením. Někdy se rádi dívají do minulosti a neposouvají vztah kupředu. Raci se ke svým blízkým také chovají s velkým sentimentem. Jakmile naváží trvalý vztah, pevně se oddají rodině a dětem.

LEV – toto znamení má tendenci ve vztahu dominovat. Lvi získávají ze sexu nevázanou rozkoš, nemají však rádi snadno dosažitelnou lásku. Vyžadují, aby byli napojeni, nasyceni a poté sváděni. Lvi jsou také často idealisty, proto bývají citliví a tím i velmi zranitelní. Ne vždy jsou spokojeni s vděčností jakou by si představovali.

PANNA – toto znamení by si mělo pěstovat sebedůvěru a naučit se věřit lichotkám. Jsou ochotné udělat pro své partnery cokoliv, ale jejich skromnost jim brání plně vyjádřit svou fyzickou a emocionální lásku. Je pro ně důležité, aby se dokázaly uvolnit a sex vidět jako vyjádření emocionální oddanosti.

VÁHY – pro toto znamení je životně důležitý vztah ve dvojici. Dokud toho Váhy nedosáhnou, nejsou psychicky vyrovnané. Jako sluneční znamení jsou také velkými romantiky. Váhy dokáží být velmi štědré, ale měly by si dát pozor, aby si ve skutečnosti jen nekupovaly náklonnost.

ŠTÍR – toto znamení je plné energie a potřebuje vedení. Proto je ve vztazích nutné najít partnera, který není chladný ani zdrženlivý. Štíři mívají sklon vynaložit energii do získání partnera i tehdy, když už je jisté, že se to nepodaří. Ve stresových situacích má sklon k pomstychtivosti.

STŘELEC – toto znamení dlouho nevydrží s podezřívavým nebo žárlivým partnerem. Jeho nezávislý duch zpravidla netoleruje žádné omezování osobní svobody. Především v mladším věku oplývají sexuálním nadšením až experimentováním, později ovšem vyhledávají spíš partnera jako přítele i milence zároveň.

KOZOROH – Toto znamení potřebuje jistotu, proto odkládá navázání trvalejšího vztahu na dobu, kdy již bývá zajištěn. Nemívá vysokou míru emocí a v intimním vztahu často nedává své city najevo. Někdy uzavírají manželství i pro peníze nebo postavení.

VODNÁŘ – toto znamení má vysokou potřebu nezávislosti, proto pro Vodnáře bývá udržení vztahu velmi obtížné. Přesto je mnoho vodnářů velmi romantických a pokud se nakonec někomu oddají, bývají velmi věrní a to díky vlivu Venuše na toto znamení.

RYBY – toto znamení často přelívá své emoce do citového svazku a jejich protějšky bývají jejich láskou přemoženi. Ryby jsou až přehnaně sentimentální a romantické. Ryby nebývají příliš vášnivé a jejich přístup v sexu je především jemný. Svého přehnaného optimismu se zbaví zpravidla až po hořké vztahové zkušenosti.

15. týden a narozeniny celebrit

Podíváme se, kdo ze známých osobností také slaví v tomto týdnu narozeniny:

Habera, zpěvák, muž
Zdroj/foto: Depositphotos
 • Michal Novotný (*1979) herec
 • Milan Šteindler (*1957) herec, scénárista, režisér, moderátor
 • Pavol Habera (*1962) zpěvák, skladatel, hudebník, muzikálový herec
 • Marta Jandová (*1974) herečka, zpěvačka
 • Petr Nárožný (*1938) herec, moderátor, bavič
 • Claudia Cardinale (*1938) herečka
 • Lucie Borhyová (*1978) moderátorka, herečka
 • Aňa Geislerová (*1976) herečka
 • Narozeniny by také oslavila naše herecká ikona – paní Stella Zázvorková (1922 – 2005)

Nezapomenout na jmeniny 11.4. – 17.4. slaví:

Izabela, Ariel, Julius, Julián, Aleš, Norma, Vincenc, Vincent, Anastázie, Oktavián, Irena, Irenej, Rudolf, Rudolfa

Výroky a perla týdne:

 • Žena myslela, že je v přechodu. Za pět měsíců porodila zdravou holčičku. Zázrak, říkají s manželem. Když Rachel Hodgson z Melbourne v jejích 46 letech vynechala menstruace, žena to přisuzovala začínající menopauze. Jaké bylo její překvapení, když následně zjistila, že je ve čtvrtém měsíci těhotenství.
  No zázrak to asi nebyl – oba museli přiložit ruku k dílu. A nejen ruku.
 • Šance na zpomalení stárnutí? Vědci omladili kožní buňky o 30 let. Odborníkům z Univerzity v Cambridgi se povedlo omladit kožní buňky 53leté ženy do podoby, jakou mají buňky 23letého člověka.
  Tak to vypadá, že kromě rčení „Ve zdravém těle zdravý duch“ budeme mít nové – „V mladém těle starý duch“.
 • Žena tvrdí, že dokáže bez stimulace do minuty dosáhnout orgasmu – díky masáži prsou, cvičení pánevního dna a uvolnění pocitu studu a viny.
  Myslím, že mnozí muži to do minuty zvládnou také i bez pocitu studu a viny
 • Uprchlická vlna ovlivní drogovou scénu. Pětina ukrajinských narkomanů má HIV, polovina žloutenku, varuje expert (Lidovky.cz, 8.4,) …Statisíce nových Čechů. Uprchlíci mohou pomoci k dosažení superekonomiky (Lidovky.cz, 9.4.).
  Tyto články byly publikovány postupně – taky vám takto za sebou nedávají moc smysl?

… A nejlepší nakonec:

Jančura: „Dopravci mají zdražit, ne chodit s nataženou dlaní. Žluté vlaky a autobusy již ceny zvedly, další zdražení teď nechystají.“
Pan Jančura by měl především zvednout úroveň svých vláčků – loňský nedostatek personálu a neustále uzavřená WC zaváněly dobou hodně dávno minulou.

Zdroj: Blesk.cz, Lidovky.cz, Novinky.cz, Julia a Derek Parkerovi – Velká škola astrologie, ISBN 80-7209-632
Autor: Albín a Dalimila Nostresovi

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Další články v rubrice

Populární vtipech a horoskopu

Z ostatních rubrik

Výběr článků

Populární v tipech a horoskopu