Nostres.cz » Tipy a horoskop » Opiový Mák kontra exotický Lotos – to je květinový horoskop a vše důležité pro období od 6.6. – 12.6. 2022

Opiový Mák kontra exotický Lotos – to je květinový horoskop a vše důležité pro období od 6.6. – 12.6. 2022

meditace, vonná tyčinka
Zdroj/foto: Pixabay
Považujete se za snaživce a budete v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy nebo jste spíš na erotická dobrodružství a počet vašich románků se nedá spočítat? Odpoví vám náš květinový horoskop a prozradíme vám i další důležité informace pro týden od 6.6. 2022 včetně filmových premiér.

HOŘEC (1.1. – 10.1.)

Lidé narození v tomto období jsou pro své okolí trochu záhadní a tajemní. Za jejich uzavřeností je ovšem obvykle pouze ostýchavost. Jsou cílevědomí a snaží se o dosažení vytčeného cíle. V intimní oblasti se chovají podle hesla: „Tichá voda břehy mele“.

BODLÁK (11.1. – 20.1.)

Lidé narození v tomto období jsou dobráci, svědomití pracovníci a skvělí přátelé. Občas přijímají úkoly nepřiměřené vlastním silám. Přemíra pracovního snažení může vést ke zvýšení krevního tlaku a nemocem oběhového systému. Pozor na sex ve vyšším věku.

SUCHOKVĚT (21.1. – 31.1.)

Lidé narození v tomto období jsou sice skromní, ale přesto mají zálibu v módních trendech. Jejich elegance vyvolává závistivé reakce. Mají však dostatek energie, ušlechtilosti a síly, takže nad nepřejícími snadno vítězí. Jako módní ikony se projevuje i v intimní oblasti – mají zálibu ve stále novém erotickém prádle.

JMELÍ (1.2. – 10.2.)

Lidé narození v tomto období jsou zvědaví a lehkovážní, rádi flirtují a jsou schopni okouzlit i naprosto asexuální protějšky. Jsou sportovně založení, těší se dobré kondici a zdraví. Ve společnosti bývají oblíbení, potřebují naprosto tolerantního partnera.

RULÍK ZLOMOCNÝ

Lidé narození v tomto období jsou skromní. Ženy bývají krásné, muži pracovití a obě pohlaví nejsou nakloněni rychlému seznamování. Všechno má svůj čas. Upřednostňují rozum před city, ale to neznamená, že jim chybí vášeň.

MIMÓZA (20.2. – 28./29.2)

Lidé narození v tomto období jsou velmi citliví a pracovití – touží po pracovním uznání. Aby byli oceněni nadřízeným, jsou schopni obětovat i dovolenou. Pro velkou přepracovanost jsou v intimní oblasti takřka nepoužitelní. Mají sklon k žaludečním vředům.

MÁK (1.3. – 10.3.)

Lidé narození v tomto období jsou velmi přitažliví, ale pokud chtějí dosáhnout svých plánů musí mít neochvějnou víru ve své schopnosti. Stejně jako opium vás lehce zapletou do svých sítí, ale je těžké se z nich vymanit. Jsou skvělí milenci, ale potřebují podřízeného partnera.

LILIE (11.3. – 20.3.)

Lidé narození v tomto období jsou něžní a mají bohatou fantazii. Jsou trochu tajemní, milují letní měsíční noci. Můžete s nimi prožít bouřlivý flirt i velkou lásku. Přes všechnu svoji tajemnost touží po šťastné a spokojené rodině.

NÁPRSTNÍK (21.3. – 31.3.)

Lidé narození v tomto období jsou rozhodní, jejich mozek pracuje rychle a jasně i ve stresových situacích. Nikdy neztrácejí klid, ale občas je sužují bolesti hlavy. Také v erotické oblasti postupují racionálně, romantika se nedá moc očekávat.

MAGNÓLIE (1.4. – 10.4.)

Lidé narození v tomto období jsou ctižádostiví. toužící po prvenství. Neradi poslouchají rady druhých a často na to doplácí. Díky své houževnatosti dokáží zpravidla vše napravit. V sexu jsou stejní jako v životě – chtějí vyhrát a být první.

HORTENSIE (11.4. – 20.4.)

Lidé narození v tomto období jsou veselí, velkodušní a štědří. Mají také sklon k hýření a zlobí tím své okolí, které někdy očekává spíš pomoc než zábavu. Ve společnosti jsou každopádně oblíbení. V lásce umí stejně vášnivě milovat jako rychle opouštět.

JIŘINA (21.4. – 30.4.)

Lidé narození v tomto období jsou maximalisté, což jim často brání ve splnění svých cílů. Proto by se měli držet zlaté střední cesty. Někdy se nevhodně spoléhají na náhodu. V sexu by si měli uvědomit, že není důležité zvítězit, ale zúčastnit se.

KONVALINKA (1.5. – 10.5.)

Lidé narození v tomto období jsou štědří a mají otevřené srdce. Jsou velmi pracovití, někdy jdou nadřízeným na nervy. Díky své upřímné otevřenosti občas v intimním životě naletí majiteli nebo majitelce herbáře celé řady jiných kytek.

KADEŘÁVEK (11.5. – 21.5.)

Lidé narození v tomto období jsou nedůvěřiví, bojácní a opatrní. Dokáží očekávat podraz i od milovaného člověka. Není lehké s nimi vyjít. Těžko si hledají partnera a pak bývají poněkud frustrovaní z nedostatku sexu.

HEŘMÁNEK (22.5. – 31.5.)

Lidé narození v tomto období jsou trochu kariéristé a trochu intrikáni. Snaží se protivníka vyšachovat nejen z důvodu pracovního postupu, ale třeba i jen ze sportu. Měli by mít na paměti rčení: „Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.“ Platí to i v intimní oblasti – parohy nikomu nesluší.

ZVONEK (1.6. – 11.6.)

Lidé narození v tomto období jsou velmi konzervativní a jakákoliv změna je dokáže vykolejit. Rádi jezdí vlakem a nesnáší létání. Jsou vyznavači rodinného života a majetková skromnost je jim cizí. V sexu také dominuje jejich konzervativní povaha – žádné výstřelky a poloha 69 je jistota.

SEDMIKRÁSKA (12.6. – 21.6.)

Lidé narození v tomto období jsou opatrní a neromantičtí tichošlápkové. Ve společnosti jsou známí jako sběratelé klepů a pomluv. Na druhou stranu se jim nedá upřít vytrvalost – zpravidla dosáhnou svého. O co jsou nenápadní v životě, o to víc jsou excentričtí v sexu – jsou vyznavači méně běžných praktik.

TULIPÁN (22.6. – 1.7.)

Lidé narození v tomto období jsou energičtí a mají o sobě velmi vysoké mínění. Pokud u nich chcete být v přízni, musíte vyvinout hodně úsilí. Jsou často na vedoucích místech, přestože své práci příliš nerozumí. V životě i sexu potřebují vyloženě submisivní protějšek.

LEKNÍN (2.7. – 12.7.)

Lidé narození v tomto období jsou spojením všech tří živlů – vody, země i vzduchu. Proto jsou v každé situaci velmi přizpůsobiví a životem, stejně jako problémy, procházejí velmi lehce. Erotiku přijímají stejně jako život – lehce a s nadhledem, svůj protějšek nezklamou.

FIALKA (13.7. – 23.7.)

Lidé narození v tomto období jsou nenápadní a působí tiše. Pokud si ale potřebují vzít to, co chtějí, pak umí bojovat a není radno se s nimi dostat do křížku. V tomto ohledu umí být vytrvalí. Stejně tak si i v sexu, pokud nejsou spokojeni, umí říct o to, co chtějí.

ŠÍPEK (24.7. – 2.8.)

Lidé narození v tomto období jsou citliví, zranitelní ale nejsou bezbranní. V případě ohrožení umí odložit svou přirozenou tvář a nasadit masku odhodlaného bojovníka. V intimní oblasti se bojí selhání, proto často svoji snahu přehánějí.

SLUNEČNICE (3.8. – 12.8.)

Lidé narození v tomto období jsou cílevědomí a ctižádostiví, úspěchy je neoslepují a neúspěchy nezastaví. Rozhodně však nejsou bez citu a o své úspěchy se rádi podělí s nejbližšími. Jsou náruživými a cílevědomými milenci.

RUŽE (13.8. – 23.8.)

Lidé narození v tomto období jsou silné a sebevědomé osobnosti. V životě jsou zpravidla úspěšní. Pokud něco chtějí, tak toho zpravidla dosáhnou. Potřebují sobě i okolí stále něco dokazovat. Jsou vyznavači romantického a vášnivého sexu. Mají své úlety, ale vždy se vrátí.

PRYSKYŘNÍK (24.8. – 2.9.)

Lidé narození v tomto období jsou velmi nároční k sobě i druhým. Tato vlastnost může způsobit, že zůstanou sami. V práci dosahují vynikajících výsledků, ale nejsou příliš oblíbeni. Stejně tak jsou nároční i v erotické oblasti – hodně dávají, ale také hodně očekávají.

KARAFIÁT (3.9. – 11.9.)

Lidé narození v tomto období jsou charakterní a upřímní. Vždy trvají na svém a snaží se obhájit pravdu i tehdy, pokud vidí, že jim situace není nakloněna. Jsou ve jménu spravedlnosti ochotni obětovat někdy až příliš mnoho. Sex není jejich nejsilnější stránka, mají jiné priority.

ASTRA (12.9. – 22.9.)

Lidé narození v tomto období jsou veselí a pracovití melancholici. Na pracovišti i ve společnosti bývají oblíbení, ale lvi salónů to určitě nejsou. Umí uklidnit hádky a konflikty. Jsou nápaditými a romantickými milenci.

VŘES (23.9. – 3.10.)

Lidé narození v tomto období jsou spolehliví, přátelští a v nouzi nezradí. Jsou to všeumělové a nenahraditelní specialisté. Jsou si dobře vědomi svých schopností. V intimním životě své schopnosti často naopak zveličují a bývají zklamáni s reakce svého protějšku.

KAMÉLIE (4.10. – 13.10.)

Lidé narození v tomto období jsou jemného a klidného zevnějšku, ale pod povrchem se skrývá odvážná a smělá povaha. Mívají velké herecké vlohy a poněkud dětinský pohled na svět. V sexu je to doslova elixír výbuchů a slastí.

ŠEŘÍK (14.10. – 23.10.)

Lidé narození v tomto období jsou snaživí, cílevědomí a plní svěžesti. Rádi pomáhají jiným, ale také mají sklon k závisti tam, kde jsou jiní úspěšnější. Ocenění jejich práce je pro ně důležité. Také v intimní oblasti potřebují být oceňováni, přestože patří k vynikajícím milencům a vůbec si nevedou špatně.

FRÉZIE (24.10. – 2.11.)

Lidé narození v tomto období jsou houževnatí, neohrožení a tvrdohlaví, až je to někdy na škodu. Přes svoji tvrdohlavost dokáží být diplomaty a vyvolávat sympatie. Úspěšně stoupají po služebním žebříčku. V sexu nejsou moc romantičtí, ale i v této oblasti jsou za pracanty.

ORCHIDEJ (3.11. – 12.11.)

Lidé narození v tomto období jsou vytrvalí a spolehliví, ale jsou zároveň tajemní a jejich věčné pochybnosti je vedou ke střetům se svým okolím. Bývají žárliví a spíš než divoký sex lze očekávat divoké žárlivé scény.

PIVOŇKA (13.11 – 22.11.)

Lidé narození v tomto období jsou silní a mnoho vydrží, přesto se nemusí obávat o své zdraví. Bývají hodně otevření, což jejich okolí dovede často zneužít. Měli by si uvědomit že: „Mluviti stříbro, mlčeti zlato.“ Jako milenci jsou neúnavní, bohužel na úkor rozmanitosti.

MEČÍK (23.11. – 2.12.)

Lidé narození v tomto období jsou svědomití a spolehliví, ale nevyznačují se žádným výjimečným talentem. Pokud mají zkušené vedení, pak mohou dosáhnout mnohého. Nepatří k chlubilům. Také v erotické oblasti potřebují zkušené vedení, jsou velmi učenliví.

PAMPELIŠKA (3.12. – 12.12.)

Lidé narození v tomto období jsou výstřední a potřebují pozornost okolí. Někdy překračují hranice vkusu a společenských norem. Pracovní úkoly vždy dobře a kvalitně splní. V sexu jsou stejně výstřední jako v životě – očekávejte vše, jen ne nudu. Neobávají se ani skupinové erotiky.

LOTOS (13.12. – 22.12.)

Lidé narození v tomto období jsou symbolem čistoty. Jsou velmi výjimeční, ale v cizím prostředí málo přizpůsobiví. Je pro ně velmi důležitá duchovní stránka, zabývají se ezoterikou a vírou. Erotika jim mnoho neříká, není pro ně naplněním.

PROTĚŽ (23.12. – 31.12.)

Lidé narození v tomto období jsou klidní a spolehliví, mají všechny vlastnosti dobrého přítele. Rozvahu zpravidla neztrácí ani ve vypjatých situacích, přesto mají raději klidná zaměstnání. Pro zaměstnavatele jsou terno. Také v intimní oblasti jsou především spolehliví – nezklamou, ani neoslní.

23. týden a narozeniny celebrit

Podíváme se, kdo ze známých osobností také slaví v tomto týdnu narozeniny:

herec, Liam Neeson
Zdroj/foto: Depositphotos – Liam Neeson
 • Liam Neeson (*1952) herec
 • Jaromír Nohavica (*1953) zpěvák, skladatel, textař, písničkář, překladatel
 • Lukáš Vaculík (*1962) herec
 • Jan Hrušínský (*1955) herec
 • Johnny Depp (*1963) herec, režisér, kytarista
 • Natalie Portman (*1981) herečka, modelka
 • Petr Kostka (*1938) herec
 • Hugh Laurie (*1959) herec, zpěvák, hudebník a Dr. House
 • A bohužel také i již zesnulá Libuše Šafránková (*1953) herečka

Nezapomenout na jmeniny 6.6. – 12.6. slaví:
Norbert, Iveta, Slavoj, Medard, Stanislava, Gita, Margita, Bruno, Antonie, Táňa

Filmové premiéry v 23. týdnu 2022

 • Kingsman: První mise (UK, USA), akční, dobrodružná komedie, režie: Matthew Vaughn, hrají: Gemma Arterton, Daniel Brühl, Ralph Fiennes, Aaron Taylor-Johnson, Matthew Goode
 • Krotitelé duchů: Odkaz (USA), dobrodružná komedie, režie: Jason Reitman, hrají: Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Carrie Coon, Sigourney Weaver, Bill Murray
 • Velký červený pes Clifford (USA), animovaná komedie, režie: Walt Becker, hrají: Darby Camp, Jack Whitehall, John Cleese, Sienna Guillory, Tony Hale

Zdroj:  Olga Krumlovská – Velká kniha horoskopů (2017), ISBN 978-80-7584-017-2
www.kinobox.cz

Autor: Albín a Dalimila Nostresovi

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Další články v rubrice

Populární vtipech a horoskopu

Z ostatních rubrik

Výběr článků

Populární v tipech a horoskopu