Nostres.cz » Tipy a horoskop » Milostné touhy podle hvězd a vše důležité pro období 18.4. – 24.4. 2022

Milostné touhy podle hvězd a vše důležité pro období 18.4. – 24.4. 2022

milenci, dvojice, vesmír
Zdroj/foto: Depositphotos
Dnes se dozvíte co říkají hvězdy o vašich milostných touhách a přidáme i zajímavosti ze světa slavných - narozeniny a glosované výroky.


BERAN
žena v tomto znamení je zastánkyní tvrdých principů, což se projevuje i v jejích intimních zálibách. V této oblasti je poměrně sobecká, snaží se muže vybrat sama. V milostném vztahu i samotném milostném aktu potřebuje mít dominantní roli, ačkoli právě zde potřebuje silného partnera. Muž v tomto znamení je silný, velitelský a vybere si takovou ženu, která bude plnit jeho rozmary. Bývá vztahovačný, vyžaduje lichotky, v milostném vztahu bývá hrubý a nevyrovnaný. Pokud získá sebejistotu, může být výborným intimním partnerem.

BÝKžena v tomto znamení je okouzlující, rozmarná a citlivá. Vyhledává charakterní muže, je upřímná jako milenka a plně se oddává své vášni. Pro muže je stejně přitažlivá a opojná jako ničivá. Její manželský život je často chaotický a nestálý. Muž v tomto znamení je velmi žádaný manžel. Není vyloženě jemným milencem, ale jeho vášeň je silná. Je svolný k rovnoprávnosti, ale je také žárlivý. V životě nemívá zábrany a jeho manželství bývá dlouhé a šťastné.

BLÍŽENCI žena v tomto znamení je věrný a spolehlivý přítel, ale pro její částečně rozpolcenou povahu si těžce hledá partnera, kterému by byla připravena darovat svůj cit a věrnost. V náhodných svazcích nachází jen pouhé fyzické uspokojení. Pokud ovšem najde partnera potřebných kvalit, je jejich vztah šťastný. Muž v tomto znamení je citlivý a cení si krásy žen a intimních vztahů. Romantické vnímání světa mu ovšem brání správnému chápání potřeb ženy a moment sblížení tak často partnerku zklame. Ideální je pro něj víla – opatrovnice.

RAK žena v tomto znamení je velmi citově a vášnivě založená a vytrvale se snaží o své uspokojení. Je lehce vzrušivá, vášeň ji pohlcuje, považuje to ovšem za slabost, proto se k mužům chová chladně. Potřebuje taktního muže, který nemyslí jen na sebe. Muž v tomto znamení mívá za sebou řadu opuštěných žen. Bývá sobecký, sebejistý, zkušené ženy se mu vyhýbají, ale mladým dívkám často poplete hlavu. Zpravidla se snaží hlavně o své vlastní uspokojení. Šanci na dobré manželství s ním má pouze tvrdá žena vládkyně.

LEV žena v tomto znamení si zachovává rozvahu v každé situaci – ve chvílích sblížení může působit až lhostejně. Je to způsobeno jejím fyzickým chladem a slabým zájmem o intimitu. Muž s ní proto často zůstává, ale navazuje čistě intimní poměr s jinou ženou. Pro spokojené manželství potřebuje muže podobné erotické úrovně. Muž v tomto znamení má neustále pocit, že při sebemenším selhání bude vystaven posměchu ze strany partnerky. Aby dokázal svoji dokonalost, pouští se do různých milostných avantýr. Chytrá partnerka dokáže objevit jeho reálnou sílu a získá skvělého manžela.

PANNA žena v tomto znamení je něžná, věrná a vlídná. V objetí muže se cítí bezpečně a klidně, není příliš vášnivá, je předurčena ke klidné lásce. Je trochu stydlivá, ale milostný vztah prožívá intenzivně. Potřebuje muže, který pochopí, že je ideální žena, matka a hospodyně. Muž v tomto znamení postupuje logicky a jednoduše, ale je také poněkud neohrabaný, což komplikuje jeho milostné vztahy. Má velkou schopnost uspokojit i nejvybranější intimní potřeby partnerky. Je lehce infantilní, ale pokud se mu dostane dostatek pozornosti, je výborný rodinný typ.

VÁHYžena v tomto znamení je temperamentní a přesto, že ložnicové aktivity nejsou jejím hlavním cílem, hrají v jejím životě důležitou roli. Případné střídání partnerů je čistě podvědomé a není časté. Silný muž si ji dokáže podrobit, slabému vládne sama. V manželství se stává její sexuální chování přirozené. Muž v tomto znamení bývá rozpolcený – na jedné straně dokonalá povaha, stálost, elegance, na druhé straně zničující a trýznivá touha po milování. Pro tuto touhu bývá i ochoten vše opustit. Určitého klidu v rodinném životě může dosáhnout se ženou podobného temperamentu.

ŠTÍRžena v tomto znamení je záhadná, osudová a její vášeň je bezbřehá. Intimní zkušenosti získává velice brzy. Výborně se ovládá, ale ve chvíli fyzického sblížení odhazuje zábrany a udělá vše pro své uspokojení. Muži pro ni dokáží opustit rodinu. Ovšem svému manželovi bývá dobrou oporou. Muž v tomto znamení je temperamentní velký hráč a herec. Je výborný intimní partner, nedovolí si být nepozorný, je to však pro něj více sportovní než citová záležitost. Nelákají ho snadno dostupné ženy. Typičtí muži tohoto znamení zůstávají často starými mládenci.

STŘELEC žena v tomto znamení je v intimní oblasti svůdná a nezničitelná. Partnera si vybírá podle svých potřeb, protože šťastná je jen díky plnému uspokojení svých přání. Je si vědoma své ceny, a proto se také k nevěře svého muže chová klidně – stejně jako ke své. Rodinný život je pro ni věc vážná, bohužel touha po nových zážitcích ji táhne pryč. Muž v tomto znamení je veselý, dobrácký a vlídný a tíhne k okouzlujícím ženám. Vystřeluje Amorovy šípy, ale důsledky ho moc nezajímají. Žena se nikdy nestane jeho hlavní hvězdou. Poté, co jí v intimní oblasti poskytne vše, odchází. Uvědomuje si, že není určen k delšímu vztahu.

KOZOROH žena v tomto znamení se trápí rozporem mezi přáním a skutečnými možnostmi. Fyzické uspokojení je pro ni velmi důležité, často se zamiluje, zároveň však dbá na solidní a slušné vystupování, proto její vášeň často nenachází naplnění. Nahromaděná touha pak může smést všechny zábrany, ale záhy se vrací do role vzorné manželky. Muž v tomto znamení je realista a u žen se setkává zpravidla s úspěchem. Předmět jeho touhy je zároveň i objektem úcty. Ženy oceňují jeho citový přístup k intimnostem. Zůstává věrný po dlouhý čas, manželství zakládá vždy až po zralé úvaze.

VODNÁŘžena v tomto znamení je společenská, veselá a nápaditá hospodyně, ovšem zůstává taková i v intimní oblasti. Muž u ní najde spíš skvěle vyžehlená prostěradla než vášnivé zážitky, které ji bývají skutečně cizí. Zůstává věrná a je výbornou partnerkou pro stejně založeného muže. Muž v tomto znamení je pro temperamentní ženu poněkud zklamáním. Jeho touha je nevelká, rád se podřizuje ženě, protože na nic jiného není připraven. Nedopouští se nevěr a pro ženy s nevýrazným temperamentem je ideálním manželem – ve všech ostatních oblastech je totiž zajímavým a nadaným druhem a pomocníkem.

RYBYžena v tomto znamení touží po společnosti umělců a bohémů, její intimní život spočívá spíš ve fantazii a hře než ve fyzickém sblížení. Nechápe, že je nutné také dávat, než jen brát a to ji uvádí do stavu časté melancholie. Je dobrosrdečná a mnozí chlapci s ní získávají první zkušenosti. V manželství nepatří k nejvěrnějším. Muž v tomto znamení je obdařen velkou smyslností. Jeho smyslnost ženy vzrušuje a jemu přináší silné uspokojení. Pokusy proniknout do duše odmítá, je v podstatě sběratel, který ale umí ocenit své exponáty. O jeho intimních vztazích nevědí ani jeho přátelé. Potřebu manželství necítí, ale pokud ho uzavře, je trvalé.

15. týden a narozeniny celebrit

Podíváme se, kdo ze známých osobností také slaví v tomto týdnu narozeniny:

herec, oscar, nicholson
Zdroj/foto: Depositphotos
 • Její Veličenstvo královna Alžběta II. (1926)
 • Naďa Konvalinková (*1951) herečka
 • Pavel Kříž (*1961) herec
 • Kate Hudson (*1979) herečka
 • Jessica Lange (*1949) herečka
 • Carmen Electra (*1972) herečka, zpěvačka, modelka
 • Jack Nicholson (*1937) herec, scénárista, režisér
 • Barbra Streisand (*1942) herečka, zpěvačka, režisérka
 • Narozeniny by také oslavil již zesnulý Lubomír Lipský st. (*1923) herec, komik

Nezapomenout na jmeniny 18.4. – 24.4. slaví:
Valérie, Verner, Rostislav, Rostislava, Marcela, Odeta, Alexandra, Selma, Evženie, Leonid, Vojtěch, Gerhard, Jiří, Fidel

Výroky a perla týdne:

 • Helena Houdová učí muže správně ejakulovat: „Tento program je pro všechny muže, kteří se chtějí naučit pracovat se svojí sexuální energií, naučit se vybírat si, kdy ejakulují a kdy ne.“ Za program „Milenec bez hranic“ muži zaplatí jedenáct tisíc korun.
  Tak nevím – za silikonový škrtící kroužek zaplatit 11000,-Kč se mi zdá trochu moc.
 • Varnsdorf tíží ukrajinští Romové – stojí u kasy, dokud za ně někdo nezaplatí. „Minulý víkend sem přijel už druhý autobus s běženci. Neposlalo je k nám naše krajské asistenční centrum, ale přijeli z Prahy, což je porušení veškerých dohod.“ Říká místostarosta radnice ve Vansdorfu.
  Pražáci byli vždycky filutové. Jak se to zpívá v té písničce – „My Prahu nedáme, radši ji zbouráme?“
 • Zdražování energií dál pokračuje. Ceny elektřiny a plynu na další roky jsou na nových rekordech.
  Jobovek je třeba jako soli, lidi v posledních týdnech už nevěděli, co s tou přehršlí optimistických zpráv budou dělat.
 • „Ve vesmíru existuje tajemná pátá síla, mocnější než gravitace,“ tvrdí vědci. „Díky gravitaci drží naše sluneční soustava pohromadě, my se držíme nohama na matičce Zemi a jablka nelétají ze stromů nikam do vesmíru, ale padají pěkně dolů.“
  Já myslím, že pátou sílu už dávno objevili na Slovácku a říkají ji slivovice. „Vesmír nevesmír, gravitace negravitace, po slivovici se to šňeruje doprava, doleva, nahoru, dolů“.

… A nejlepší nakonec:

„Nechceme třídy s 34 žáky. Budou tam dva tři uprchlíci, šest jen výjimečně,“ uklidňuje Michal Černý z Ministerstva školství. „Bylo jasné, že v některých obcích nebo městských částech bude situace napjatá … ale myslím, že škol, kde bude víc než pětina žáků cizinců, bude mnohem méně, než by se na první pohled zdálo … ano, na Praze 2, 3 a 6 to bude problém. Ale v Praze jezdí hustá síť městské hromadné dopravy, takže přesunout se z jednoho spádového obvodu do jiného nebude, obzvlášť pro ty větší děti, až takový problém … především v Praze. Ale i zde to vypadá, že to zvládneme, aniž bychom museli organizovat nějaké šílené přesuny … spočítané to nemám.“
Pravda, trochu jsme to vytrhli z kontextu, ale vzhledem k celkové vypovídající hodnotě, jsme byli ještě milosrdní. Ten člověk bude jednou ministrem – říci tak málo tak mnoha slovy a přitom nic nevědět, jsou ty správné předpoklady.
(Zdroj: irozhlas.cz, 15.4. 2022)

Zdroj: lidovky.cz, idnes.cz, Velká kniha horoskopů, V.Šmejdová a Z. Sirůček, 1997, ISBN 80-85974- 36-3
Autor: Albín a Dalimila Nostresovi

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Další články v rubrice

Populární vtipech a horoskopu

Z ostatních rubrik

Výběr článků

Populární v tipech a horoskopu