Nostres.cz » Tipy a horoskop » Horoskop lásky a narozeniny celebrit pro 26. týden

Horoskop lásky a narozeniny celebrit pro 26. týden

milenci, hvězdy
Zdroj/foto: Pixabay
Milujete jako "Spoutaná princezna" nebo spíš jako "Malý pes"? A víte, jaké kulatiny v příštím týdnu slaví "Krotitel duchů" Dan Aykroyd nebo Tom "Top Gun" Cruise? Vše prozradíme v našem dnešním příspěvku.

Dnes se podíváme, co říká o vaší lásce a vztazích dávný horoskop sestavovaný a upřesňovaný po dlouhá staletí podle dominujících souhvězdí na obloze, jejich hlavní hvězdy nebo s ní spojené mýtické postavy v době narození – královna Kasiopea, spoutaná princezna Andromeda, pozemský hrdina Herkules, hvězda Antares a další. Spojuje prvky egyptské, keltské i galské a také současná znamení zvěrokruhu.

KRÁL – SOUHVĚZDÍ CEFEUS (15.3. – 24.3.)

V citových záležitostech jste velkými romantiky, věrní a obětaví. Nesnášíte rozchody a ve vztahu upřednostňujete klid. Z tohoto důvodu jste ochotni i ke kompromisům. Pokud má váš partner sklony ke scénám, budete raději žít osamoceně, než ho poslouchat.

SPOUTANÁ PRINCEZNA – SOUHVĚZDÍ ANDROMEDA (25.3. – 4.4.)

Vaše srdce je velmi zranitelné, v lásce jste nevyzpytatelní a labilní. Partnera milujete tak, že ho ve vztahu až dusíte a chcete mu být stále nablízku. I když je život s vámi zajímavý, je cena určité svobody pro vašeho partnera natolik důležitá, že často nakonec zůstáváte sami.

KRÁLOVNA – SOUHVĚZDÍ KASIOPEA (5.4. – 14.4.)

Jste ve vztazích velmi vybíraví, váš partner vás musí přitahovat fyzicky, být inteligentní a nesmí být chudý. V lásce neděláte kompromisy, nedáte se koupit, ani ke vztahu nijak přinutit. Pokud najdete koho hledáte, pak bude váš vztah velmi vášnivý.

DEKTODON SOUHVĚZDÍ TROJÚHELNÍK (15.4. – 24.4.)

Ve svém partnerovi potřebujete cítit jistotu a věrnost. Přitom sami věrností neoplýváte, máte potřebu být v centru dění a s tím souvisí i občasné nadšení pro někoho jiného. Šťastni budete pouze v případě, pokud najdete partnera, který přijme podřadnou pozici.

ŘEKA ŽIVOTA – SOUHVĚZDÍ ERIDAMUS (25.4. – 4.5.)

Velice si zakládáte na své sexuální pověsti a nejvíce vás zraní pochybnosti o vašich schopnostech. Máte velkou potřebu vystupovat jako náruživý samec nebo vášnivá milenka. Rádi o svých výkonech hovoříte nebo to alespoň naznačujete.

SLUNEČNÍ REK – SOUHVĚZDÍ PERSEUS (5.5. – 15.5.)

Nemáte v lásce příliš štěstí. Většinou prožijete nešťastnou lásku, těžko se z ní zotavujete a zůstane vám pocit nedůvěry. Jste sice ve společnosti oblíbeni, ale cítíte se sami. Pokud si nakonec najdete stálého partnera, bývá to až ve vyšším věku.

NACHOVÁ HVĚZDASOUHVĚZDÍ ZAJÍC (16.5. – 25.5.)

Zamilovat se je pro vás poměrně těžké – lásku se snažíte držet od těla a řídíte se rozumem. Pokud se skutečně zamilujete, pak to bude trvat dlouho a váš protějšek musí mít velkou trpělivost. Ale jako milenci už svého partnera neopustíte, naopak opustit vás je velmi těžké.

LOVEC – SOUHVĚZDÍ ORION (26.5. – 5.6.)

Láska je pro vás problém, protože na prvním místě je svoboda a nezávislost. Proto můžete být šťastni jen ve volnějším vztahu, ale to neznamená, že máte sklon k nevěře. Paradoxně máte na partnera vysoké nároky a požadujete jeho dokonalost. Je to trochu pokrytecké.

KOZIČKA – SOUHVĚZDÍ VOZKA (6.6. – 15.6.)

V dětství jste si užili nešťastné a neopětované lásky a dnes preferujete solidní vztah, duši a inteligenci. Pokud se znovu zklamete, uzavřete se do sebe nebo se stanete promiskuitním a budete cynicky střídat partnery. Nové skutečné lásce pak budete dlouho nedůvěřovat.

POLÁRKASOUHVĚZDÍ MALÝ MEDVĚD (16.6. – 25.6.)

V průběhu svého života musíte s vlastní viny čelit mnoha problémům a to se promítá i do milostného života. Navíc nejste příliš stálými partnery a určité zvláštnosti vaší povahy bude každý váš vztah komplikovat. Váš partner to bude mít těžké.

LAILAPSOS – SOUHVĚZDÍ VELKY PES (26.6. – 5.7.)

V lásce jste příliš nároční a nedůvěřiví a vyžadujete neustálé důkazy o náklonnosti. Pokud váš partner v tomto obstojí, stále nemáte vyhráno. Příliš vás dokáže ubíjet stereotyp a pokud váš svazek nebude neustále oživován, poohlídnete se jinde.

MIZAR – SOUHVĚZDÍ VELKÁ MEDVĚDICE (6.7. – 16.7.)

Těžce navazujete nové vztahy – na prvních setkáních jste příliš odměření a chladní. Proto nalezení partnera je pro vás dlouhodobou záležitostí. Případný rozchod nebo ztrátu nesete velmi těžce, uzavíráte se do sebe a býváte pak bez zájmu vláčeni krátkými vztahy.

ŠTĚŇÁTKO – SOUHVĚZDÍ MALÝ PES (17.7. – 26.7.)

Zpravidla se snadno seznamujete, opačným pohlavím býváte obdivováni a netrpíte nedostatkem zájemců. Někdy nevhodně flirtujete a žertujete – může se stát, že takto přijdete o lásku na celý život a bude vás to navždy mrzet.

ALPHARD – SOUHVĚZDÍ HYDRA (27.7. – 6.8.)

Toužíte po velké lásce, kterou potřebujete k životu i práci. Pokud ji nenajdete, střídáte partnery a tváříte se, jako by šlo o vážné známosti. Ve skutečnosti si je ale většinou držíte od těla. Příliš si vážíte sami sebe, než abyste se prodávali.

ARGO -SOUHVĚZDÍ KORÁB (7.8. – 17.8.)

V lásce míváte smůlu. Většinou proto, že si neumíte správně vybrat a následnou partnerskou krizi řešíte v objetí někoho jiného. Pokud jste navíc umělecky činní, tak se často zamilováváte do své tvůrčí inspirace.

ALKES – SOUHVĚZDÍ KOTLÍK (18.8. – 27.8.)

Jste dominantní a pečlivě si svého partnera vybíráte. Hledáte buď svého vysněného prince nebo princeznu, nebo někoho, koho si přeměníte k obrazu svému a budete mu vládnout. Pokud se váš partner plně nepodřídí, váš vztah se rozpadne.

ALFA CEN – SOUHVĚZDÍ KENTAUR (28.8. – 16.9.)

Pro vás jsou partnerské vztahy velmi důležité. Svého partnera jste si vysnili již od dětství stejně jako váš společný domov. Inklinujete k jedinému partnerovi na celý život a pokud ho najdete, uděláte pro něj cokoliv.

SPICA – SOUHVĚZDÍ HAVRAN (7.9. – 17.9.)

Musíte najít partnera, který bude snášet vaši neklidnou povahu, pracovní vypětí a občas i špatnou náladu. Jste inteligentní, proto si tyto své nedostatky uvědomujete a hledáte partnera, který je tolerantní a bude vám psychickou oporou.

ARKTURUS – SOUHVĚZDÍ PASTÝŘ (18.9. – 27.9.)

V lásce jste pozorní a milí, rádi své partnery obdarováváte. Spatně snášíte napětí a pak býváte náladoví – pokud se tyto krize opakují častěji, nemusí váš vztah vydržet. Proto míváte více než jednoho partnera, vdáváte se, či ženíte vícekrát i ve vyšším věku.

RAS ALGETHI – SOUHVĚZDÍ HERKULES (28.9. – 7.10.)

Po celý život vás doprovází partnerské potíže. Jste totiž společenští a přitahujete pozornost. Přitom se nemusí jednat o krásu, ale vnitřní sílu, která ostatní přitahuje. Musíte si dát pozor na ty, kteří jsou s vámi spíš pro pocit ochrany, než velké lásky.

GEMMA – SOUHVĚZDÍ SEVERNÍ KORUNA (8.10. – 17.10.)

Vedete bohatý společenský život a používáte lehce sexuálně podbarvený projev, který občas působí až provokativně. Nejste sice chronicky nevěrní, ale pro uvedené vlastnosti hůře hledáte partnera, protože nepůsobíte zrovna důvěryhodně. Kupodivu se často nerozvádíte.

UNUK – SOUHVĚZDÍ HAD (18.10. – 27.10.)

Vaše partnerské vztahy jsou složité. Potřebujete najít někoho, kdo bude snášet vaše nálady, dobíjet vás pozitivní energií a podporovat vaše sebevědomí. Pokud najdete partnera, který bude navíc věřit vašim fantastickým plánům, budete šťastni a nevěra vám bude cizí.

THUBAN – SOUHVĚZDÍ DRAK (28.10. – 6.11.)

Snažíte si držet velké vášně a city spíše od těla a mít nad svými emocemi kontrolu. Občas se vám situace vymkne z rukou a pak jste vláčeni různými vztahy, které nemívají dlouhého trvání, ale o to větší intenzitu. Vdáváte se a ženíte spíš z rozumu a potřebujete zapustit hluboko kořeny.

ANTARES (ŠTÍR) – SOUHVĚZDÍ VLK (7.11. – 16.11.)

Jste velmi emotivní a ke štěstí potřebujete velkou opětovanou lásku. Svatba ze zištných důvodů nebo z rozumu u vás vůbec nepřichází v úvahu. Partnerské krize budete těžce prožívat a při zklamání budete mít sklony balit ihned kufry.

RAS ALHAGUE – SOUHVĚZDÍ HADANOŠ (17.11. – 26.11.)

Jste ideální partneři pro život, svého partnera si pečlivě vybíráte. Jste věrní, příjemní a snaživí. Vztah udržujete v harmonii a lásce. Pokud přece jen dojde ke střetu názorů, pak jste tím, kdo je vždy nakloněn ke smíru a často uděláte i první krok.

DZÉTA SCO (ŠTÍR) – SOUHVĚZDÍ OLTÁŘ (27.11. – 6.12.)

V partnerských vztazích jste posedlí touhou po dokonalém protějšku. Na svatbu pomýšlíte pouze tehdy, pokud máte dojem, že jste našli nejchytřejší, nejschopnější a nejkrásnější protějšek. Jeho dokonalost ovšem musí být trvalá, jinak se budete poohlížet po někom dokonalejším.

EPSILON CRA – SOUHVĚZDÍ JIŽNÍ KORUNA (7.12. – 16.12.)

Jste věrní, necítíte potřebu střídat partnery a své city máte zcela pod kontrolou. Pokud dojde na svatbu v brzkém mládí, pak bude váš protějšek nejspíš zároveň první velká láska. V pozdějším věku vám budou city procházet více hlavou než srdcem.

VEGA – SOUHVĚZDÍ LYRA (17.12. – 26.12.)

Jste atraktivní, příjemní a vtipní a nemáte problém navazovat vztahy. Dokonce si často najdete partnera o kterém jiní ani nesní. Problémem je vaše nestálost a vztah vám často nevydrží. Máte tendenci tak dlouho vybírat, až přeberete.

ALTAIR – SOUHVĚZDÍ OREL (27.12. – 5.1.)

Jste posedlí touhou po nových věcech a to se projevuje i ve vašich vztazích. Hrozí vám, že se v každém vztahu začnete nudit a začnete se ohlížet po jiném. Pokud přesto nebudete chtít partnera opustit, dřív nebo později se dostaví krize, kterou těžko ustojíte.

SHAM – SOUHVĚZDI ŠÍP (6.1. – 14.1.)

Poměrně špatně se seznamujete, protože jste odměření a nedůvěřiví. Pokud si partnera nakonec najdete, jste mu věrní, nemáte potřebu hledat jiného nebo se rozvádět. Váš partner ovšem musí chápat vaše nálady a duševní stavy a pečovat o vás.

DENEB – SOUHVĚZDÍ LABUŤ (15.1. – 24.1.)

Toužíte po volnějších vztazích a neradi se vážete na jednoho partnera. Máte potřebu vzbuzovat zájem a pošlapete mnoho srdcí. Přesto máte šanci nalézt skutečnou lásku a strávit s ní většinu života. Je ale nutné, aby to byla také volba rozumu.

GAMA DEL – SOUHVĚZDÍ DELFÍN (23.1. – 3.2.)

Především v mládí jste nepřátelští ke všemu stálému a dlouhodobému. Potřebujete změnu a pokud nechcete projít řadou nepříjemných rozvodů, měli byste počkat se svým ANO do pozdějšího období života. Je šance, že si tam dobře vyberete.

METEORY PISCIDY – SOUHVĚZDI JIŽNÍ RYBA (4.2. – 13.2.)

Jste poněkud nesmělí a neobratní a nedokážete dobývat své partnery. Potřebujete aby oni dobývali vás a byli iniciativní. V lásce jste přitom jemní a citliví a pokud partnera najdete, jste i věrní a spolehliví. Míváte i romantickou duši.

EPSILON EQU – SOUHVĚZDÍ KONÍČEK (13.2. – 23.2.)

Jakmile se zamilujete, jde rozum stranou. Žádná překážka pro vás není dost velká. Dokážete ohrozit svou rodinu i vztah, nevadí vám děti ani věkový rozdíl, barva pleti a možná ani pohlaví. Prostě naprosto nekontrolovatelný výbuch.

MARKAB – SOUHVĚZDÍ PEGAS (24.2. – 4.3.)

Vaše partnerské vztahy jsou stejně složité jako vy. Pokud vás začne partner nudit, rychle se nadchnete pro někoho jiného. Vašim životem projde mnoho partnerů a ani v pozdějším věku nemáte problém najít někoho výrazně mladšího.

MIRA – SOUHVĚZDÍ VELRYBA (5.3. – 14.3.)

Vašim představám odpovídá jen málokdo, jste příliš nároční a kritičtí. Neumíte dělat kompromisy, proto vám hrozí samota nebo bezcílné střídání partnerů. Pokud se vám přece jen podaří najít vhodný protějšek, bude to spíš výjimka potvrzující pravidlo.

26. týden a narozeniny celebrit

Podíváme se, kdo ze známých osobností také slaví v tomto týdnu narozeniny:

herec, Dan Aykroyd
Zdroj/foto: Depositphotos – Dan Aykroyd
  • Dasha (*1981) zpěvačka
  • Jan Hřebejk (*1967) režisér, scénárista, herec
  • Andrea Verešová (*1980) modelka
  • Tereza Voříšková Ramba (*1989) herečka
  • Ivan Trojan (*1964) herec
  • Naďa Urbánková (*1939) herečka, zpěvačka
  • Michal Malátný (*1970) zpěvák kapely Chinaski
  • Dan Aykroyd (*1952) herec a“Krotitel duchů“
  • Tom Cruise (*1962) herec
  • Jana Švandová (*1947) herečka

Zdroj: Velká kniha horoskopů – Olga Krumlovská (2017), ISBN 978-80-7584-017-2

Autor: Albín a Dalimila Nostresovi

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Další články v rubrice

Populární vtipech a horoskopu

Z ostatních rubrik

Výběr článků

Populární v tipech a horoskopu