Nostres.cz » Tipy a horoskop » Co na vás prozradí cikánky – mistryně v hádání budoucnosti a přidáme i vše důležité pro období 23.5. – 29.5. 2022

Co na vás prozradí cikánky – mistryně v hádání budoucnosti a přidáme i vše důležité pro období 23.5. – 29.5. 2022

věštkyně, cikánka, karty
Zdroj/foto: Depositphotos
Váš život z karet i dlaně vyčtou dokonale - tuto schopnost mají cikánky asi v genech. Podíváme se co říká cikánský horoskop a nenecháme si pro sebe ani další důležité informace pro týden od 23.5. 2022 včetně filmových premiér.

Cikánská znamení horoskopu jsou spjata s předměty, které obklopovali kočovné kmeny na cestách. Tak vznikla zajímavá astrologie s přesnými charakteristikami lidí.

DÝKA (21.3. – 20.4.)

Lidé v tomto znamení jsou nebezpeční svému okolí i sobě samým. Jsou soutěživí a ambiciózní, trochu jim chybí pud sebezáchovy. Ne vždy vydrží u jedné činnosti. Jejich typickou povahovou vlastností je odvaha, ničeho se nezaleknou. V milostném životě dokáží být ohnivými milenci, pro lásku udělají cokoliv. Ve vztahu s jinými lidmi mohou nevědomky vyvolávat napětí.

KORUNA (21.4. – 21.5.)

Lidé v tomto znamení jsou velmi cílevědomí a pokud se pro něco nadchnou, nic je nezastaví. Neumí ale improvizovat, proto je nečekané změny dokáží vykolejit. Bývají konzervativní, lpí na majetku a tradicích. Jsou zaměřeni na přepych. Ve vztazích dlouho vybírají – mají vysoké nároky. V lásce bývají velmi žárliví.

SVÍČKA (22.5. – 21.6.)

Lidé v tomto znamení jsou miláčci štěstěny. Nenávidí nudu a nezkazí žádnou legraci. Jsou spontánní, hraví a veselí. Milují také cestování a dobrodružství. Snadno získávají okolí na svou stranu. Někdy potřebují čas a samotu na vstřebání zážitků. Pro svého partnera bývají zdrojem nejistoty, ale bezvýhradně milují své děti.

KOLO (22.6. – 22.7.)

Lidé v tomto znamení jsou velmi citliví a zranitelní a neradi dávají své city najevo. Pro častá zklamání v lidech, jsou opatrní a odměření. Jsou pesimisté, snaží se vždy nejprve myslet a až pak jednat. Důležitá životní rozhodnutí často odsouvají. Přestože mají na prvním místě domov, rodinu a přátelé, tak mají v oblibě i cestování.

HVĚZDA (23.7. – 22.8.)

Lidé v tomto znamení jsou skutečnými hvězdami. Mají neodolatelné charisma, pokud vstoupí do společnosti nelze od nich odtrhnout zrak. Chtějí být slavní, nesmrtelní, dokázat něco významného. Jsou schopni změn, ale neztrácejí kontrolu. Dokáží být velmi otevření. K partnerům se chovají laskavě a pozorně, zahrnují je láskou a dárky.

ZVON (23.8. – 22.9.)

Lidé v tomto znamení jsou nároční na sebe i na druhé. Jsou plánovači a své plány plní. Pokud se jim to nepodaří jsou nevyrovnaní, labilní a podráždění. Rádi uklízejí a renovují svůj domov. Jsou opatrní, neradi jednají ukvapeně a nenechají se strhnout k riziku. Bojí se nejistoty a improvizace. Sní o velké lásce, ale pokud ji nepotkají, zůstávají sami.

MINCE (23.9. – 23.10.)

Lidé v tomto znamení jsou klidní a vyrovnaní. Jsou také laskaví a pohodoví, ale dokáží hájit práva slabších a umí se i pohádat. Usmiřovat konflikty je jejich koníčkem. Sport jim mnoho neříká, ale oslavy a večírky ano. Jsou důvěřiví a snadno manipulovatelní. Proto také často nevidí chyby partnerů a spálí se.

MEČ (24.10. – 22.11.)

Lidé v tomto znamení jsou nebojácní. Jsou to velmi silné osobnosti, které prakticky nic nezlomí. Pokud se dostanou do konfliktu, pak zpravidla vítězí. Nebojí se překážek a problémů, ale mají sklon k panovačnosti, touze po moci a chamtivosti. Proto musí být opatrní v jednání s ostatními – zacházet s „mečem“ velmi citlivě.

SEKYRA (23.11. – 21.12.)

Lidé v tomto znamení jsou otevření, optimističtí a nezávislí. Jednají na rovinu a říkají pravdu. Někdy to ovšem nemusí být příjemné. I v největší beznaději zůstávají optimisty. Někdy jednají ukvapeně, protože rychleji mluví, než myslí. Milují cestování i do neprobádaných oblastí a nezávislost. Stejně jako jejich „sekyra“ umí tnout do živého.

PODKOVA (22.12. – 20.1.)

Lidé v tomto znamení jsou nejambicióznější ze všech znamení. Touží po slávě a úspěchu a mají neuvěřitelné plány už jako děti. Jejich cesta je ovšem plná překážek vyplývajících z jejich vnitřního strachu. Pokud se ho dokáží zbavit, nic je nezastaví. Nezávislost a materiální jistota je pro ně důležitá. Ve vztazích jsou opatrní a obezřetní.

KALICH (21.1. – 20.2.)

Lidé v tomto znamení jsou bystří, inteligentní a originální. Jsou zvídaví a mají schopnost chápat vše nové a pokrokové. Často vidí věci jinak než ostatní. Bývají oblíbení, ale ne každého si pustí k tělu. Někdy zůstávají nepochopeni, protože předbíhají svoji dobu. Ve vztahu ale vyznávají tradiční hodnoty, potrpí si na rodinné zázemí a věrnost.

KAPLE (21.2. – 20.3.)

Lidé v tomto znamení jsou velmi citliví a vnímaví. Vlivem okolních problémů se někdy stáhnou do sebe a svého vnitřního světa. Pro svoji stabilitu potřebují oporu. Milují hudbu a přírodu a mívají vyvinutý šestý smysl. Snadno vycítí nálady svého okolí. Mívají dar věštění a léčitelství. Více než jiná znamení potřebují milujícího partnera.

20. týden a narozeniny celebrit

Podíváme se, kdo ze známých osobností také slaví v tomto týdnu narozeniny:

Bob Dylan, zpěvák
Zdroj/foto: Depositphotos – Bob Dylan
 • Jiří Štědroň (*1942) herec, zpěvák, textař a první „Popelčin princ“
 • Bob Dylan (*1941) skladatel, textař a zpěvák
 • Eliška Balzerová (*1949) herečka
 • Lenny Kravitz (*1964) herec, zpěvák
 • Luděk Sobota (*1943) herec, scénárista, režisér, bavič
 • Martina Sáblíková (*1987) rychlobruslařka
 • Kylie Minogue (*1968) herečka, zpěvačka
 • Svatopluk Skopal (*1951) herec, divadelní pedagog
 • Božidara Turzonovová (*1942) herečka
 • Věra Plívová-Šimková (*1934) režisérka – kdo by neznal „Páni kluci“

Nezapomenout na jmeniny 23.5. – 29.5. slaví:
Vladimír, Vladimíra, Jana, Vanesa, Viola, Filip, Valdemar, Vilém, Maxmilián, Maxim

Filmové premiéry v 21. týdnu 2022

 • Top Gun: Maverick (USA) – pokračování akční kultovní podívané. Režie: Joseph Kosinski, hrají: Jennifer Connelly, Tom Cruise, Jon Hamm, Val Kilmer, Miles Teller
 • Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (ČR) – komedie ostravských „Tří tygrů“. Režie: Emil Křižka, hrají: Štěpán Kozub, Vladimír Polák, Robin Ferro, Albert Čuba
 • Chinaski: Každej ví kulový (ČR) – hudební film/dokument se skupinou Chinaski
 • Pánský klub (ČR) – komedie režiséra Matěje Balcara. Hrají: Bolek Polívka, Jiří Mádl, Nela Boudová, Miluše Šplechtová, Hana Vagnerová, Jan Hrušínský.

Zdroj: Olga Krumlovská – Velká kniha horoskopů (2017), ISBN 978-80-7584-017-2
www.kinobox.cz

Autor: Albín a Dalimila Nostresovi

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Další články v rubrice

Populární vtipech a horoskopu

Z ostatních rubrik

Výběr článků

Populární v tipech a horoskopu