Nostres.cz » Tipy a horoskop » Astrologie a narozeniny slavných pro 27. týden – jste ovládáni Ohněm, Zemí, Vodou či Vzduchem?

Astrologie a narozeniny slavných pro 27. týden – jste ovládáni Ohněm, Zemí, Vodou či Vzduchem?

astrologie, země, vesmír
Zdroj/foto: Pixabay
Pro nadcházející týden přinášíme pohled na vaše znamení očima živlů a přidáme i slavné osobnosti.

Každé znamení zvěrokruhu je ovládáno určitým živlem. Podívejte se, který je váš, kdo je vám nakloněn a naopak, komu se vyhnout.

ŽIVEL OHEŇ – Skopec, Lev, Střelec

Váš charakter je vroucí a výbušný, máte zdravý selský rozum a velkou představivost. Dokážete vzplát stejně jako lesní požár. Jste netrpěliví, nejprve konáte a až pak přemýšlíte. Vaše živost a vřelost k vám přitahuje lidi. Jste velmi sexuálně zaměřeni. Blízké osoby si vybírejte mezi Ohněm a Vzduchem (Váhy, Vodnář, Blíženci), protože Oheň se bez Vzduchu neobejde. Oheň není možné spojit s Vodou (Rak, Štír, Ryby). Spojení se Zemí (Kozoroh, Býk, Panna) je možné, ale pozor – Země může Oheň zadusit. Pokud jste Skopec, pak je váš Oheň sálající a neúnavný, pokud jste Lev, pak jste méně impulsivní, ale důslednější, pokud jste Střelec, pak nečekaně vybuchujete, ale rychle pohasínáte. Ke kladům Ohně patří odvaha, dynamika, otevřenost, optimismus a energie. K vašim záporům patří netrpělivost, tvrdohlavost, lhostejnost a flirtování Pro život potřebujete velké prostory.

ŽIVEL VZDUCH – Váhy, Vodnář, Blíženci

Jste chápaví, veselí a společenští. Žijete ve světě myšlenek a nápadů, jste oporou rodiny – tlumočník a interpret v jednom. Vašimi blízkými může být jak Voda (Rak, Štír, Ryby), tak Země (Kozoroh, Býk, Panna). Pokud jste Váhy, pak je váš Vzduch chladný, klidný a soustředěný, pokud jste Vodnář, pak je váš Vzduch nehybný a pod stálým tlakem, pokud jste Blíženci, pak je váš Vzduch proměnlivý – teplý i studený. Ke kladům Vzduchu patří zdravý rozum, objektivita, nestrannost, láska a touha po svobodě. K vašim záporům patří tvrdohlavost, nafoukanost, licoměrnost, vypočítavost a svéhlavost. Pro život potřebujete přírodu.

ŽIVEL VODA – Rak, Štír, Ryby

Jste empatičtí, citliví a přizpůsobiví. Někdy se poddáváte neúspěchu a špatné náladě. Okolí vás považuje za výjimečnou osobnost. Vašim ideálním protějškem je opět Voda, ale můžete se sžít i se Vzduchem (Váhy, Vodnář, Blíženci). Pokud jste Rak, pak jste energičtí a nezkrotní. Pokud jste Štír, pak umíte dobře skrývat své úmysly. Pokud jste Ryby, pak se překážkám vyhýbáte, ale když musíte bojovat, tak vás nic nezastaví. Ke kladům Vody patří citlivost, přitažlivost, dobrota, idealismus a trpělivost. K vašim záporům patří náladovost, nepraktičnost, podlézavost a lenost. Pro život potřebujete blízkost vody a klidné místo pro práci.

ŽIVEL ZEMĚ – Kozoroh, Býk, Panna

Jste lidé stojící oběma nohama na zemi. Jste praktičtí a realističtí, pokud ostatní mluví, vy konáte. Máte v sobě hrdost a nezávislost. Blízké si můžete vybírat ze Země i z Vody (Rak, Štír, Ryby), ale pokud ustojíte náhlá vznícení, pak také z Ohně (Skopec, Lev, Střelec). V případě, že zvládnete uragán, pak se můžete spojit i se Vzduchem (Váhy, Vodnář, Blíženci). Pokud jste Kozoroh, jste velmi uzavření. Pokud jste Býk, jste spolehliví a neústupní. Pokud jste Panna, jste pracovití a schopní. Ke kladům Země patří praktičnost, spolehlivost, důslednost, pracovitost a laskavost. K vašim záporům patří krutost k sobě i ostatním, nudnost, lakota a tvrdohlavost. Pro život potřebujete jistotu a pohodlí.

26. týden a narozeniny celebrit

Podíváme se, kdo ze známých osobností také slaví v tomto týdnu narozeniny:

Stallone, herec
Zdroj/foto: Depositphotos
  • Gina Lollobrigida (*1927) herečka
  • Vladimír Polívka (*1989) herec
  • Viktor Sodoma (*1945) zpěvák
  • Sylvester Stallone (*1946) herec, scénárista, režisér
  • Jiří Macháček (*1966) herec, zpěvák
  • Ringo Starr (*1940) bubeník, kytarista, herec, zpěvák
  • Petr Kotvald (*1959) zpěvák, tanečník, herec
  • Tom Hanks (*1956) herec, režisér
  • František Ringo Čech (*1943) herec, politik, zpěvák, textař a nezapomenutelný malíř

Zdroj: V. Šmejdová, Z. Syrůček – Velká kniha horoskopů, ISBN 80-85974-36-3

Autor: Albín a Dalimila Nostresovi

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Další články v rubrice

Populární vtipech a horoskopu

Z ostatních rubrik

Výběr článků

Populární v tipech a horoskopu