Nostres.cz » Psychologie » Albín a Dalimila radí, jak se správně (ne)seznámit

Albín a Dalimila radí, jak se správně (ne)seznámit

Zdroj/foto: Depositphotos
Ahoj, ahoj, ahoj! Ne, nebojte se, nejsme známá dvojice Bob a Tom z oblíbeného pořadu pro kutily. Jmenujeme se Albín a Dalimila Nostresovi a budeme vás zcela záměrně obtěžovat svými nápady, glosami a úvahami na témata jako nesmrtelnost chrousta a podobnými myšlenkami neglobálního významu. Inu, někdo si manželství po třiceti letech zpestří erotickou hračkou, ale my na to jdeme od lesa - budeme si s vámi povídat. Konec konců, někdy to už zůstane jen u toho žvanění (hlavně v noci) ...

Máme jednoho starého, dobrého známého. Vlastně spíš starého než dobrého. I když, jak se to vezme, Dalimila říká, že je to můj starý známý a její dobrý známý. Moc tomu rozdělení nerozumím. Raději. Ale na tom nezáleží, jde o to, že si náš starý a dobrý známý (říkejme mu třeba Osamělec) usmyslel najít si známost. Je to heterosexuál, takže hledá ženu. A protože je stydlín, rozhodl se využít internetovou seznamku. A bác. Tady je jádro (Faustova) pudla, tedy problému. Víte kolik je seznamek? Ne? Tak pokud hledáte téma na obsáhlou diplomovou práci, tak jste ho právě našli.

Zdroj/foto: Depositphotos

To hledání, to je věc …

Seznamky jsou pro nezadané, zadané, velké, malé, starší, mladší … Hledáte katolíka? Žádný problém, máme skladem. A co takhle akademika či vědeckou pracovnici? Stačí vyplnit přiložený test IQ. Ale co když náš Osamělec hledá jen nezávazné povyražení? Pak na něj z webových stránek hned vykukuje tady domina, tady submisivní anděl a tady experimentující manželský pár. A stačí jen hledat. Stačí?
V této chvíli zjistíte, že poptávka a nabídka nejsou zrovna v rovnováze.

Zdroj/foto: Depositphotos

Není peněz, není lásky …

A taky zjistíte, že takové seznámení něco stojí. V tomto případě peníze. Ale vás přece jen tak někdo nepřeveze. Poplatek za registraci? Pche! Samozřejmě půjdu na web s registrací zdarma. Ale radujete se jen do chvíle, než na váš profil přijdou první odpovědi. Chcete si je přečíst? Pak musíte pustit chlup. Ale má to i své světlé stránky – můžete narazit na protějšek v akci se slevou! No nekupte to, když je to tak levné. Jen pozor na prošlé zboží, aby to nebyly ležáky co nikdo nechce.

Zdroj/foto: Pixabay

Zkuste to sami …

Náš Osamělec to prostě nemá lehké. Ale říká se, že kdo hledá, ten najde, že trpělivost růže přináší a tak dlouho se chodí s džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. To poslední rčení tam přidala Dalimila, miluje sarkasmus.
V každém případě bychom měli pro Osamělce radu: běž mezi lidi, do divadla, do baru, na koncert. Běž hromadně protestovat nebo naopak jásat, dej se k zahrádkářům, včelařům, anonymním alkoholikům… ouha, chybička se vloudila, alkoholiky nebrat! A pokud se budeš kolem sebe dobře dívat, určitě najdeš.
Chcete vědět, jak jsem sbalil Dalimilu? Jednoduše – zamávala na mně a byl jsem sbalený…

Zdroj/foto: Pixabay

Autor: Albín a Dalimila Nostresovi

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Další články v rubrice

Populární v psychologii

Z ostatních rubrik

Výběr článků

Populární v psychologii