drahokamy

Vaše kameny pro lásku, zdraví a energii

Čínská znamení zvěrokruhu přiřazují ke každému symbolickému zvířeti určitý kámen, který svému nositeli dodává pozitivní energii, zdraví a lásku. Víte, který kámen podle roku narození náleží k vám?

Albín a Dalimila radí, jak se správně (ne)seznámit

Ahoj, ahoj, ahoj! Ne, nebojte se, nejsme známá dvojice Bob a Tom z oblíbeného pořadu pro kutily. Jmenujeme se Albín a Dalimila Nostresovi a budeme vás zcela záměrně obtěžovat svými nápady, glosami a úvahami na témata jako nesmrtelnost chrousta a podobnými myšlenkami neglobálního významu. Inu, někdo si manželství po třiceti letech zpestří erotickou hračkou, ale my na to jdeme od lesa – budeme si s vámi povídat. Konec konců, někdy to už zůstane jen u toho žvanění (hlavně v noci) …

radost

11 rozdílů mezi úspěchem a neúspěchem

Podle některých studií, které se zabývaly rozdíly mezi úspěšnými a neúspěšnými lidmi, nezáleží příliš na míře vzdělání nebo finančních možnostech. Našlo se ale u obou skupin jedenáct rozdílných typů postojů na stejnou problematiku.
11 rozdílů mezi úspěchem a neúspěchem!

matka s dcerou

Jak (ne)komunikovat s dospívající dcerou

Zásadní a největší vliv na sebedůvěru dětí má matka s otcem. Jejich vzájemná komunikace a její způsob je pro utváření dětské osobnosti a důvěry v sebe sama nejdůležitější. Většinou improvizujeme nebo postupujeme podle vzpomínek ze svého dětství. ale určitě není ostudou nechat si poradit. Toto je malý přehled toho, co byste měli ze svého slovníku vyloučit a vychovat tak z dcery sebevědomou ženu.

Další články v rubrice

Populární v psychologii

Populární v psychologii