Nostres.cz » Móda » Nezkoušejte být sexy bohyní – prostě se jí staňte

Nezkoušejte být sexy bohyní – prostě se jí staňte

sexy žena
Zdroj/foto:Pixabay
Charisma je to, co dokáže zneklidnit, spoutat, zvýšit tep. Není postaveno na kráse, která je často velmi subjektivní, pouze kombinuje osobnost s jemným poodhalením vlastních tajemství. A žádná výjimečnost by neměla zůstat skrytá a nevyužitá Pokud si ji žena uvědomí, přirozeně se stane pyšnou na své ženství. Cítit se dobře ve svém těle znamená dokázat pustit uzdu fantazii, mít chuť k experimentům. Pak z vás bude sálat jiskra a sex-appeal.

Vzrušující dáma

Kostýmky, luxusní značky, elegantně upravené vlasy, precizní líčení. To jsou hlavní znaky elegantní dámy. Vaše osobnost zaobalená do drahého spodního prádla, kde nesmí chybět lehký župánek v decentní barvě sladěné se setem značkové podprsenky a francouzských kalhotek. Jen žádné braletky a tanga! Bude z vás čišet vznešenost a tomu je třeba přizpůsobit i parfém a doplňky.

Divoká a nespoutaná

K vám patří nespoutané barvy, červená je ideální. Vše musí být výrazné a obepnuté, žádné nudné babydolly. Pamatujte i na to, že cokoliv si oblečete, bude nutné i snadno svléknout. Atmosféru podpořte hudbou, parfémy klidně do kořeněných vůní – pozor, nepřehánět. A občasný lehký vulgarismus také nemusí být na škodu.

sexy bohyní
Zdroj/foto:Pixabay

Exotická gazela

Jste tajemná a neznámá. Slušela by vám černá, nebojte se kůže ani bodystockingu. Vsadit můžete také na podvazkový pás a punčochy. Buďte tajemná. Přesně pro vás jsou určeny polomasky z krajky, vůně exotické a výraznější tajemný make-up. Svůj protějšek pořádně napínejte.

Smyslná požitkářka

To je hojně odhalená kůže, smyslně vykukující bradavka. Zkuste bílý krajkový korzet s poloviční podprsenkou a podvazky. K tomu punčošky, ale pozor – kalhotky nebrat. Nebojte se experimentovat ve třech i více – pořiďte si celou řadu kvalitních erotických pomůcek a zasvěťte do všeho svého partnera. Budete si užívat jako nikdo.

sexy bohyní
Zdroj/foto:Pixabay

Už víte jak být sexy bohyní?

Autor: Redakce NOSTRES

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Další články v rubrice

Populární v módě

Z ostatních rubrik

Výběr článků

Populární v módě