svatba šaty

Svatební šaty podle typu postav

Není mnoho nevěst, které by byly spokojené se svojí postavou. Často si vysníme šaty, které nám ovšem vůbec nepadnou. Výběr může být tedy někdy velmi složitý – zaměřme se na typy postav a vhodné střihy.

šatník obchod

Jak zvládnout minimalistický šatník

Minimalistický šatník je klíčem ke spokojenému a ekologickému životu, ale nemusí být jen o tom, že máte padesát kousků oblečení. Ty mohou posloužit jako dobrý základ. Pokud ale milujete trendy a zajímavé kousky, zkuste prostě jen jiný přístup. Máte-li ale zároveň potřebu mít spoustu věcí, máme několik tipů, jak si s tím poradit.

přehlídka

Jak poznat zda oplýváte vkusem či nevkusem

Jak to, že některé ženy vypadají neustále dobře a ať dělají co dělají, stále jsou tzv. šik. Jistě, všechny se snaží být hezkou, jen někomu to prostě jde snáze. Bude to o tom, že některá má módní vkus v krvi, jinou to stojí velké úsilí a někomu, ať se snaží sebevíc, to prostě nejde.

svatba

Svatební výzdoba krok za krokem

Svatba bývá přelomovým dnem v životě. A byť je jejich poslání v podstatě vždy stejné, jednotlivé svatby se od sebe vzájemně odlišují svým charakterem a stylem, termínem a místem, ale i počtem svatebních hostů a celkovou okázalostí.

trendy dámský oblek

Výběr trendy dámského obleku

Mezi letošní hlavní podzimní trendy patří rozhodně dámský oblek. Být jednoznačně in, být sebevědomá a moderní žena, je přesně to, o čem je zde řeč. Podíváme se na střih oversize s širokými nohavicemi.

Další články v rubrice

Populární v módě

Populární v módě