Nostres.cz » Krása » Jak zvětšit vaše rty i bez jehly – budou plnější a přitažlivější.

Jak zvětšit vaše rty i bez jehly – budou plnější a přitažlivější.

rty
Zdroj/foto:Pixabay
Toužíte po plných, zdravých a větších rtech? Tady je několik tipů a rad, jak toho docílit i bez chemie a jehly. A nemusíte ani vytahovat peněženku.

Líčení až pak ……

Nespoléhejte se na rtěnku, lesk na rty nebo konturovací tužku – všechno nezachrání. Začít se zvětšováním je nutné ještě před líčením. A to konkrétně správnou hydratací, vyživováním a regenerací.

Hydratace

Jde především o dostatek tekutin jako stavebního kamene všeho. Vodu tudíž potřebují také vaše rty, aby byly krásné a vždy připraveny k líčení. Ale hlavně budou zdravé. Jen rty kypící zdravím mohou být opravdu krásné a dá se s nimi dál efektivně pracovat.

Výživa

Mluvíme-li o vašich rtech a zároveň o výživě, máme na mysli balzám na rty (třeba i obyčejný Jelení lůj). Balzám zanechává tenký film, který rty vyživuje velmi aktivně.
Stejně jako vodu, nevynechte ani jídelníček. Zařaďte hlavně vejce, mrkev, kvasnice a celozrnné pečivo.
A nezapomínejte ani na vitamín B

Regenerace

Olivový olej, ricinový olej nebo čistá lékařská vazelína efektivně a okamžitě regeneruje vaše rty opravdu hloubkově. Přesně tak, jak rty potřebují.
Vitamíny a minerály dodávejte rtům pravidelně. Nejlépe dvakrát denně.

rty
Zdroj/foto: Pixabay

A nyní zvětšení rtů …

– Každý večer můžete rty masírovat kostkou ledu.
– Jahody jsou bohatým zdrojem vitamínů. Stejnou masáž tedy provádějte překrojenou jahodou. Drobné trhlinky se zacelují a rty vypadají vyplněné.
– Pomáhá také domácí medový peeling. Trochu medu smíchejte s troškou cukru naneste, promasírujte a nechte půl hodiny působit.
– Každé ráno zakončete čištění zubů tím, že budete pár minut kroužit kartáčkem po povrchu rtů. Díky mentolové pastě rty pořádně očistíte, zbavíte je odumřelých buněk a nečistot.
– Každý večer nanášejte na rty vrstvu studeného tvarohu. Tvarohová metoda je spolehlivá. Rty se krásně zklidní a postupně se o trošku zvětší.
– Rty procvičujte, namáhejte a posilujte. Samohlásky to jistí. Dvakrát denně říkejte A, E, I, O, U a s výslovností to záměrně přehánějte

rty
Zdroj/foto: Pixabay

Autor: Alexandra Koval

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Další články v rubrice

Populární v kráse

Z ostatních rubrik

Výběr článků

Populární v kráse