kytice, blahopřání, dvojice

MDŽ se blíží – pánové, víte kterou květinu ano a kterou ne?

Ahoj všichni. Dnes tedy především všichni muži. Ženám se tímto omlouvám za diskriminaci, ale protože nám ve výsledku jde vlastně o jejich dobro, tak nám budiž odpuštěno. Nejde totiž o nic menšího, než o obdarování našich drahých a milých protějšků u příležitosti Mezinárodního dne žen.

vlasy

Domácí masky a zábaly na vlasy – dnes na poškozené vlasy

Trápí Vás poškozené vlasy? Opět se vracíme k našim maskám a zábalům na vlasy. Dnes se podíváme na vlasy poškozené. Vlasy obecně dostávají často zabrat jednak barvením, fénováním a žehlením při vysokých teplotách, ale také pobytem na sluníčku. Pokud tedy působí matně, lámou se a nejsou pružné, pak vám doporučujeme následující ozdravnou kúru.

Zdravá prsa

Krásná a zdravá prsa, to je to, oč tu běží

Prsa jsou často hlavním viditelným symbolem ženství, proto jsou tak často ženy frustrovány pocitem (a často je to skutečně jen pocit) jejich nedokonalosti. Příliš malá, příliš velká, pokleslá …… Poradíme s péčí, cviky, triky.

kosmetika maska

Domácí kosmetický salón = dobrá volba

Abychom byly krásné absolvujeme zpravidla celou řadu procedur – manikúra, pedikúra, masky, masáže, chloupky, pleť, obočí …. a ať už to dopadne jakkoliv, jedná věc je jistá – pořádně nám to provětrá peněženku. Ale můžeme na to jít jinak. A není to těžké. Zkrátka si uděláme salón doma.

Další články v rubrice

Populární v kráse

Populární v kráse