růže váza

Které řezané květiny vydrží nejdéle a jak o ně pečovat

Každý z nás si přeje, aby řezaná kytice zůstala svěží a bohatá co nejdéle. Ovšem stejně jako všechno, ani čerstvé květiny nevydrží věčně. Dnes jsme si proto připravili hned několik užitečných tipů, aby vaše kytice vydržela čerstvá co nejdéle. Zároveň vás seznámíme s rekordmany v řezaných květinách. Pokud je tedy o ně pečováno.

obývák

Rady a tipy na zařízení malého bytu

Zařídit malý byt bývá nesmírně těžké. Je třeba vymyslet koncept a jednotný styl celého prostoru. Naštěstí dnes existuje mnoho variací nábytku, který je i díky chytrým vychytávkám pro malý byt jako stvořený.

akt na pohovce

Na materiálu záleží! Podle čeho vybrat pohovku?

Výběr sedačky není zrovna jednoduchý úkol. Abyste s pohovkou byli dlouhodobě spokojení z hlediska funkčnosti, estetiky, praktičnosti a kvality, je třeba zvážit hned několik faktorů. A jeden z nejdůležitějších je potahový materiál.

malování

3 rady, jak správně vymalovat

Pokud máte přípravu podkladu hotovou a stěny jsou seškrabané a penetrované, barvy a malířské potřeby nakoupené můžete začít. Jaký by tedy měl být správný postup.

minimalismus

Přívětivá tvář minimalistického stylu

Estetika minimalistického stylu bydlení je pro mnoho lidí ještě stále spojena s představou pitevny. Ale to už dávno neplatí. Naopak dává vyniknout osobnosti uživatele, zosobňuje přírodní materiály, světlé barvy a skvěle se uklízí.

Další články v rubrice

Populární v psychologii